Dzień Dziecka z wędką

Tradycyjnie jak co roku końcem maja Rada Porozumienia Kół Jasielskich PZW była organizatorem „Dnia dziecka z wędką".

W sobotę 27 maja na Łowisku Wróblowa, wszyscy chętni zebrali się, aby wspólnie świętować - frekwencja była jak zwykle wysoka. Prawie 40 dzieciaków zafascynowanych wędkarstwem po wspólnym śniadaniu i odprawie rozpoczęło zawody, które trwały od godziny 10.00 do 13.00. Pogoda sprzyjała, było słonecznie z lekkimi podmuchami wiatru. Humory wszystkim dopisywały.
Szczególne podziękowania składamy wszystkim, którzy współtworzyli ten Piknik, a myślę o Członkach Zarządów Kół Jasielskich PZW, jak również sponsorach, którzy ufundowali przekąski, słodycze, medale, puchary i inne cenne nagrody. Bez Nich nie byłoby tak SUPER,pozwolę sobie tu wymienić kilku z Nich: Okręg PZW Krosno, Firma MEUS zanęty przynęty wędkarskie, Firma ASTRA -słodycze; Piekarnia Jasielska, Sklep wędkarski „WYDRA 2";Pan Mateusz Warchoł; Masarnia Rączka Barbara z Kołaczyc: Jaromir Czyż "Pan Ryba", Mateusz Ślusarczyk, Sklep Wydra Anna Siuzdak i od Grupy Siepietnica & Wróblowa No Kill były cukierki, oczywiście nie mogę tu zapomnieć o: KOŁO nr 1; KOŁO Rafineria; KOŁO nr 2, czyli koła zrzeszone w RPK.
Po zaciętej walce nastąpiło oficjalne ważenie złowionych ryb.
Klasyfikacja przedstawia się następująco:
I miejsce - Karol Żygłowicz - Szkoła Podstawowa nr 12 w Jaśle
II miejsce - Alan Fortuna - Zespół Szkół Społecznych w Krajowicach
III miejsce - Nikola Bigos - grupa przedszkolna
Po wręczeniu nagród, medali i dyplomów wszyscy spotkali się przy rybaczówce na wspólnym ognisku.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.